“YUVAYA DÖNÜŞ” MYRA YOGA TATİLİ

YOGA VE MEDİTASYON İLE YAZA VEDA

15 Ekim – 18 Ekim 2020  ve ya  29 Ekim – 1 Kasim 2020 , Myra (Demre)

Myra yoga tatili afis

TEMA 

Hepimizin gerçekten iki evi var: Biri üzerinde yaşadığımız muhteşem gezegen dünya; diğeri de kendi beden-zihin bütünlüğümüz içinde yaşadığımız iç dünyamız; ve bizim gerçekten iyi hissetmek için ikisine de iyi bakmamız, ikisiyle de kuvvetli bağlar kurmamız gerekli.

İşte bu yoga tatili sizin için tam olarak bunu yapıyor. Yorucu geçen bir yılın ardından 2020 yazının belki de bu son fırsatı. Bu 4 günlük tatilde antik Myra kentinin kıyılarında tarihi ve doğal güzellikler içerisinde yazdan kalma güneşle, denizle ve hatta deniz kaplumbağalarıyla  buluşup, yoga ve meditasyon çalışmalarıyla yenilenip dinleneceğiz. Kendini yeniden iyi hissetmeye başlamak, yaza veda edip sonbahara merhaba derken enerji depolamak için sizleri kendi içinize dönmeye davet ediyorum.

Yuvaya Dönüş başlıyor dostlar. 

——————————————————

Kimler katılabilir?

Tatil programı  her seviyeden yoga meraklısına uygundur. Katılmak için herhangi bir yoga tecrübesi aranmamaktadır. Beden-zihin-ruh bütünlüğünü keşfetmek isteyen, dinlenip gençleşerek , stres ve yorgunluğu üzerinden atarak hafiflemek isteyen herkes gelebilir.

Otelde yoga matları mevcut değildir. Katılımcılar kendi matlarını ve diğer ekipmanlarını beraberlerinde getirebilirler.

——————————————————

PROGRAM AKIŞI

15-18 Ekim 2020 ve 29 Ekim -1 Kasım 2020 tarihlerinde 3 gece 4 gün şeklinde iki kez düzenlenecek olan Yoga tatilimiz için hazırladığımız taslak program aşağıdaki gibidir.

Myra Yoga Program

Uyarı ve Notlar:

  • Yoga ve Meditasyon çalişmaları otelimizin bahçesinde havuz başinda, çimenlik alanda ve / ve ya sahilde gerçekleşecektir.
  • Gelirken yanınızda yoga matınızı ve ince bir bataniye ve ya şal getirmenizi rica ediyoruz.
  • Programda olumsuz hava koşulları gibi öngörülemeyen sebeplerden dolayı değişiklikler yapılabilir, tekne turunun başka bir güne alınması ve ya iptali sözkonusu olabilir. 

Konaklama

  • 2-3-4 kişilik paylaşimli odalarda geçekleşecetir. Konaklayacağimiz İbreç Apart Otel tamamen yeni yapilmiş olup odalar temiz, her oda içerisinde kendine ait banyo, özel mutfak ve temel mutfak gereçleri de mevcuttur.  
  • Program ücreti 1200 TL olup arkadaşını getirenler için 100TL indirim uygulanacaktır.
  • Bu ücrete konaklama, otelde kahvaltı, tüm yoga, meditasyon, nefes çalışmaları, mandala çizim ve kişilik analizi workshopu dahildir.
  • Öğle/Akşam yemekleri, tekne turu, müze ve ören yerlerine giriş ücretleri, ulaşım ve kişisel harcamalar dahil değildir.Fakat müze ve ören yerlerinde müze kart geçerlidir.
  • Rezervasyon: Kaydınızı kesinleştirip organizasyonumuzu tamamlayabilmemiz için 600 TL geri ödemesiz kapora ücretini kamp tarihinden bir hafta öncesine kadar (1. Kamp için 8 Ekim ve 2. Kamp için 22 Ekim’e kadar) , kalanını da kamp başlamadan yatırmış olmanız gerekmektedir.

Bizden kaynaklanmayan (sokağa çıkma ve seyahat kısıtlaması) gibi nedenlerle kampın gerçekleşmesi mümkün olmazsa ücret iadesi yapılabilir.  Fakat katilimcinin kampa katilmaktan vazeçmesi gibi durumlarda kapora geri ödenmez.

* Tüm serbest zamanlarda dileyen katılımcılar benimle özel 60 dk. Reiki seansı rezerve edebilirler. Reiki seansları program paketine dahil olmayıp ek ücrete tabidir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

——————————————————

Ödeme bilgileri :

ALICI : EMEL OZTURK

Enpara Vadesiz TL Hesabı

IBAN: TR62 0011 1000 0000 0066 3601 96

Açıklama : Adınız-Myra

——————————————————

Kayıt ve İletişim Bilgileri:

http://www.zenyogaevi.com

Telefon/WhatsApp: +905071701204

E-mail:emelozturk@outlook.com

Instagram: zenyogaevi

——————————————————

Bu kamp aracılığıyla görüşmek, birlikte güzel anılar biriktirmek dileğiyle,

Sevgiler

Emel

——————————————————

Hakkımda :

1982 Bulgaristan doğumluyum. 1989’da Mecburi göç sebebiyle ailemle birlikte Türkiye’ye geldim.

İstanbul Erkek Lisesi’ndeki eğitimimi takiben İ.Ü.İşletme Fakültesi ve GSÜ Pazarlama Yüksek Lisans eğitimleri aldım. AIESEC başta olmak üzere çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında ve projelerde çalıştım. Almanya’da Goodyear ile başladığım kurumsal iş hayatıma Microsoft ile önce Türkiye’de, sonra Dubai’de devam ettim. Yoga ile tanışmam da Dubai’de bu döneme rastlar.

Stresli iş hayatıma bir panzehir arayışı olarak başladığım yoga , zamanla düzenli olarak devam ettiğim ve ilgimi kaybetmeden her geçen gün daha da derinleşmeyi istediğim yeni bir hayat biçimi olmaya başladı. Bu dönemde sigara ve alkolü bıraktım. Takip eden yıllarda et yemeyi de bıraktım. Düzenli yoga ile kilo verdim, gastritim iyileşti ve depresyondan çıktım.

2014 yılında Hindistan’ın Himalaya eteklerindeki kasabası Dharamsala’da Yoga eğitmenlik eğitimimi tamamladım. Aynı dönemde Budist geleneğin lideri 14.Dalai Lama’yı, gerçek bir ermiş kişiyi canlı görme şansı yakaladım. Kendisiyle bir fotoğrafım var. İnsanın bedenden, et ve kemikten öte bir enerji alanı olduğunu doğrudan hissettiğim ilk deneyimim olması nedeniyle benim için çok özel bir anıdır.

Yoga eğitimi sonrasında Dubai’ye döndüğümde uzun süredir askıda bekleyen işten ayrılma kararımı sonunda vermiştim. İstifa ettim. Önce Türkiye’ye geldim. Gezgin hayatıma başlamadan önce ana ocağında dinlendim.

2014 -2018 yıllarında başta Hindistan olmak üzere, güney doğu Asya ülkerinde özellikle yoga eğitmeni yetiştirme programlarında yoga eğitmeni olarak çalıştım ve yaşadım. 2019 itibariyle Türkiye’de Zen Yoga Evi çatisi altinda eğitimlerime ve bildiklerimi paylaşmaya devam ediyorum.

Yoga-Meditasyon, Reiki , Mandala çizimleri düzenli olarak yaptığım ve öğrettiğim disiplinlerdir.

Aldığım eğitimlerin bazıları:

1.Kademe Yoga Yrd. Antrenörlük kursu , Herkes için Spor Federasyonu Türkiye

Siddhi Yoga Teacher Training Course

Himalayan Iyengar Center , Iyengar Yoga

Introduction to Buddhism (10 days silent retreat/course), Tushita Budist Center , India

Vipassana (as tought in Mynmar) , Indonesia

Vipassana (as tought by S.N. Goenka) in Kolhapur and in Pushkar , India

Usha Devi , Iyengar Yoga, Rishikesh

Thai Yoga Masaj , Dharamsala

Chakra Balancing Pressure Points Masaj (Sujok Method)

Reiki Level 1 – Marina Frei, Thailand

Reiki Level 1, 2, 3 – Himalaya Rai, India