2019 YAZA MERHABA YOGA VE MEDİTASYON TATİLİ, ADRASAN

Merhaba;

Bu yaz da yine Adrasan’da buluşuyoruz. Yeşille mavinin tadını doyasıya çıkaracağımız; yoga, meditasyon, resim, deniz, doğa ve kendimizle bütünleşeceğimiz, bol eğlenceli ve dinlenceli bir yoga serüvenine çıkıyoruz.

Toplam 4 gece 5 gün sürecek olan bu yoga tatili 18-22 Haziran 2019 tarihlerinde, Adrasan Papirüs Otel ev sahipliğinde gerçekleşecek.

——————————————————

Kimler katılabilir?

Tatil programı  her seviyeden yoga meraklısına uygundur. Katılmak için herhangi bir yoga tecrübe aranmamaktadır. Beden-zihin-ruh bütünlüğünü keşfetmek isteyen, dinlenip gençleşerek , stres ve yorgunluğu üzerinden atarak hafiflemek isteyen herkes gelebilir.

Otelde yoga matları mevcuttur. Dileyen katılımcılar kendi matlarını ve diğer ekipmanlarını beraberlerinde getirebilirler.

——————————————————

PROGRAM AKIŞI

18-22 Haziran 2019 Yoga tatilimiz için hazırladığımız taslak program aşağıdaki gibidir.  Hava koşulları ve grubumuzun ihtiyaçları doğrultusunda program içerisinde saat/yer değişiklikleri olabilir. Bunlarla ilgili düzenli bilgilendirme katılanlara tatil esnasında yapılacaktır.

Adrasan program

Uyarı ve Notlar:

* Hava alanı -Otel arasında ulaşım toplu olarak tek seferde servis aracı ile sağlanacaktır. Bu servis saatini kaçırmanız halinde otele ulaşımınızı kendi imkanlarınızla sağlamanız gerekecektir.

** Tüm serbest zamanlarda dileyen katılımcılar 60 dk. Reiki seansı rezerve edebilir. Reiki seansları program paketine dahil olmayıp ek ücrete tabidir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

*** Tekne gezisinin tarihi hava koşullarına bağlı olarak değişebilir.

**** 22 Haziran tatilin son gününde , Kahvaltıdan sonra otelden ayrılış zamanına kadar katılımcılar serbest zamanlarını denizde ve kumsalda değerlendirebilirler. 12:00’de Otelden çıkış yapılması, odaların boşaltılması gerekmektedir. Ancak gün boyunca kullanılmak üzere bir oda yoga tatili katılımcılarına tahsis edilecektir.Burada otelden ayrılış süresine kadar yararlanmaya devam edebileceksiniz.

***** Geliş ve Dönüş uçak biletlerinizi otel servisinin hava alanına varış saatini dikkate alarak almanızı tavsiye ederiz.

—————————————————

Ücretler:

4 gece / 5 günlük yoga tatilinin ücretleri iki kişilik paylaşımlı odada kişi başı fiyat 1400 TL ve Tek Kişilik paylaşımsız oda fiyatı 1650 TL olarak belirlenmiştir.

Bu ücrete dahil olanlar

  • Tüm yoga, meditasyon ve atölye çalışmaları
  • Toplu olarak hava alanı-otel transferleri
  • Konaklama
  • Kahvaltı ve akşam yemekleri
  • Çay ve atıştırmalıklar
  • Tüm gün öğle yemeği dahil tekne turu
  • Rehber eşliğinde Likya Yolu yürüyüşü

* 1 Nisan 2019’a kadar yapılan erken kayıtlarda 10% indirim uygulanacaktır.

* Kaydınızı kesinleştirmek için 500 TL kaparo ödemesi yapmanız gerekir. Ücretin kalanını en geç 15 Haziran 2019’a ödeyebilirsiniz. Herhangi bir sebeple kampa katılmaktan vazgeçerseniz kaparo bedeli iade edilmez.

Ücrete dahil olmayanlar

Antalya’ya ulaşım, otel servis aracı dışında havalanından otele farklı araçlarla sağlanan ulaşım, programda belirtilmiş olanların dışında kalan yeme-içme maliyetleri katılımcıların kendilerine aittir.

Reiki Seansları: Dileyen katılımcılar program içerisindeki serbest vakitlerde 60 dk. süren Reiki Seansı rezerve edebilirler. Reiki seansları kişiye özeldir. Kamp kapsamında değildir ve ek ücrete tabidir.

Refakatçiler:  Yoga ve meditasyon çalışmalarına katılmak istemeyen ama sizinle birlikte Adrasan’da tatil yapmak isteyen yakınlarınız için özel refakatçi fiyatı veriyoruz. Bu fiyat ile yanınızda gelen eşiniz, anneniz, arkadaşınız; yoga, meditasyon, atölye çalışmalarına katılmadan size eşlik edebilir. Refakatçiler için tek fiyat 1200 TL.  (Ek olarak tekne turuna katılmak isterlerse bunun koşullarını ayrıca otelle yerinde görüşmek gerekir. )

——————————————————

Ödeme bilgileri :

ALICI : EMEL OZTURK

Enpara Vadesiz TL Hesabı

IBAN: TR62 0011 1000 0000 0066 3601 96

Açıklama : Adınız-Adrasan

——————————————————

Kayıt ve İletişim Bilgileri:

http://www.emelyoga.com

Telefon/WhatsApp: +905071701204

E-mail: info@emelyoga.com

Instagram: emelyoga

http://www.papirushotel.com

——————————————————

Bu kamp aracılığıyla görüşmek, birlikte güzel anılar biriktirmek dileğiyle,

Sevgiler

Emel

——————————————————

Hakkımda :

1982 Bulgaristan doğumluyum. 1989’da Mecburi göç sebebiyle ailemle birlikte Türkiye’ye geldim.

İstanbul Erkek Lisesi’ndeki eğitimimi takiben İ.Ü.İşletme Fakültesi ve GSÜ Pazarlama Yüksek Lisans eğitimleri aldım. AIESEC başta olmak üzere çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında ve projelerde çalıştım. Almanya’da Goodyear ile başladığım kurumsal iş hayatıma Microsoft ile önce Türkiye’de, sonra Dubai’de devam ettim. Yoga ile tanışmam da Dubai’de bu döneme rastlar.

Stresli iş hayatıma bir panzehir arayışı olarak başladığım yoga , zamanla düzenli olarak devam ettiğim ve ilgimi kaybetmeden her geçen gün daha da derinleşmeyi istediğim yeni bir hayat biçimi olmaya başladı. Bu dönemde sigara ve alkolü bıraktım. Takip eden yıllarda et yemeyi de bıraktım. Düzenli yoga ile kilo verdim, gastritim iyileşti ve depresyondan çıktım.

2014 yılında Hindistan’ın Himalaya eteklerindeki kasabası Dharamsala’da Yoga eğitmenlik eğitimimi tamamladım. Aynı dönemde Budist geleneğin lideri 14.Dalai Lama’yı, gerçek bir ermiş kişiyi canlı görme şansı yakaladım. Kendisiyle bir fotoğrafım var. İnsanın bedenden, et ve kemikten öte bir enerji alanı olduğunu doğrudan hissettiğim ilk deneyimim olması nedeniyle benim için çok özel bir anıdır.

Yoga eğitimi sonrasında Dubai’ye döndüğümde uzun süredir askıda bekleyen işten ayrılma kararımı sonunda vermiştim. İstifa ettim. Önce Türkiye’ye geldim. Gezgin hayatıma başlamadan önce ana ocağında dinlendim.

2014 Kasım’dan beri başta Hindistan olmak üzere, güney doğu Asya ülkerinde özellikle yoga eğitmeni yetiştirme programlarında yoga eğitmeni olarak çalışıyorum ve yaşıyorum. Yaz dönemlerinde Türkiye’de bulunuyorum. Ziyaret ettiğim ülkelerde en az bir kaç ay kalıp yarı-yerleşik bir düzende hem eğitim almaya hem de eğitim vermeye devam ediyorum.

Yoga-Meditasyon, Reiki , Mandala çizimleri düzenli olarak yaptığım ve öğrettiğim disiplinlerdir.

Aldığım eğitimlerin bazıları:

Siddhi Yoga Teacher Training Course

Himalayan Iyengar Center , Iyengar Yoga

Introduction to Buddhism (10 days silent retreat/course), Tushita Budist Center , India

Vipassana (as tought in Mynmar) , Indonesia

Vipassana (as tought by S.N. Goenka) in Kolhapur and in Pushkar , India

Usha Devi , Iyengar Yoga, Rishikesh

Thai Yoga Masaj , Dharamsala

Chakra Balancing Pressure Points Masaj (Sujok Method)

Reiki Level 1 – Marina Frei, Thailand

Reiki Level 1, 2, 3 – Himalaya Rai, India